Monday, 19 August 2013

Szukamy maseczki idealnej

Hej

Jeszcze nigdy nie brałam udziału w żadnej akcji i chciałabym to troszkę nadrobić. Do akcji zaprosiła mnie Hikki, której bardzo dziękuję za tę motywację :) Postaram się zrecenzować 6 maseczek, których jeszcze nigdy nie próbowałam, a jeżeli nie znajdę nic ciekawego to przypomnę Wam te, które już zrecenzowałam.1. Obserwuj  http://pasjekaroliny.blogspot.com, opublikuj posta, że przyłączasz się do akcji i zaproś 5 osób do zabawy. Miło mi będzie gdy umieścisz logo akcji wraz linkiem w pasku bocznym. Oczywiście możesz przyłączyć się do akcji "nieoficjalnie", nie biorąc udziału w konkursie na najlepsze recenzje (patrz punkt 5)
2. Akcja trwa od 19 sierpnia do 29 września 2013 czyli 6 tygodni. W każdym tygodniu opublikuj chociaż jedną recenzję maseczki - oczywiście jeśli chcesz może być więcej, przy każdej z nich umieszczając logo akcji z linkiem do tej strony. Możesz też w ramach akcji przypomnieć recenzowane już na blogu maski.
3. Do 6 października opublikuj u siebie podsumowanie wraz z linkami do wszystkich recenzji i prześlij mi link do tego podsumowania na yagoda_she@wp.pl
4. Po zebraniu wszystkich recenzji zbiorę wszystkie wasze opinie i opublikuję nazwy wszystkich testowanych masek wraz z linkami do waszych blogów.
5. Na koniec wybierzemy maseczkę idealną! Mimo, że chcę by to była tylko zabawa to na koniec wybierzemy osobę która dostanie małą nagrodę, w której z pewnością znajdzie się maseczka Oriflame + niespodzianka.

Niestety trochę się wyłamuję i nie zapraszam nikogo, ale jeżeli komuś się ta akcja spodobała to nic nie stoi na przeszkodzie by dołączyć. 

5 comments:

  1. Fajnie, że się zdecydowałaś na udział :)
    Ja też muszę sobie kupić trochę maseczek bo mam tylko jedną :)

    ReplyDelete
  2. oddałam moje ostatnie maseczki... Muszę kupić nowe ;]

    ReplyDelete

Bardzo dziękuję za wszelkie komentarze :) są siłą napędową do prowadzenia tego bloga.