Tuesday, 6 March 2012

Woda pokrzywowa


Hej

Cały czas próbuje różnych specyfików żeby poprawić stan moich włosów... Są strasznie cienkie, jest ich przeraźliwie mało i wypadają. Chyba gorzej już być nie może. Ostatnio odwiedziłam sklep zielarski i w ręce wpadła mi woda pokrzywowa.

Będę stosować przez miesiąc, może po tym czasie zobaczę jakieś znikome efekty...oby tylko były.

Woda pokrzywowa firmy Barwa. 

Zastosowanie: Preparat przeznaczony do wcierania w skórę głowy. Zawarty w preparacie wyciąg z ziela wzmacnia włosy i ogranicza skłonność do wypadania. Włosy po zastosowaniu preparatu staja się bardziej elastyczne i podatne na układanie. Systematyczne stosowanie zmniejsza przetłuszczanie sie włosów.
Dzisiaj użyłam po raz pierwszy. Buteleczka jest trochę nieporęczna jeśli chodzi o aplikowanie na skórę głowy więc użyłam płatków kosmetycznych. Namoczyłam je i następnie lekko wcierałam. Nie trzymałam specjalnie długo - ok 10 min. Po umyciu czuć lekką różnicę. Włosy przy skórze są jakby bardziej miękkie i delikatniejsze. Nie wysuszył mi jak narazie skóry. Zapowiada sie optymistycznie :)Stosowałyście kiedyś coś takiego? Pomogło?

Podobno nadzieja umiera ostatnia ;)

3 comments:

  1. Sama zastanawiam się co by tutaj wcierać, gdzieś nawet miałam przepisy na wcierki. Zdaj relację jak się miewa twoja wcierka :)

    ReplyDelete
  2. ok w tym tygodniu postaram się zdać relację :) jak narazie jestem z niej zadowolona

    ReplyDelete
  3. Kurcze,musiałabym wypróbować ale czy ja wiem, czy takie wody są wartościowe i pomagają...?

    ReplyDelete

Bardzo dziękuję za wszelkie komentarze :) są siłą napędową do prowadzenia tego bloga.