Friday, 28 September 2012

Muzycznie - dawka pozytywnej energii

Hej

Większość z moich stałych czytelników już wie ze jestem ogromną fanką kina indyjskiego - a jeżeli kino to i muzyka. Wiem również, ze kilka osób zaglądających tutaj także lubi Bollywood. Niestety specyfika tego rodzaju kina sprawia, że albo się je lubi albo nie - nie każdy toleruje płaczliwe miłosne historie, które muszą być w każdym filmie ;)

Chciałam się podzielić z Wami piosenkami, które aktualnie znajdują się w mojej top 10. Tych, którzy mają ochotę zapraszam do wysłuchania, a tych, których nie interesują moje muzyczne westchnienia zapraszam na kolejny post, który ukaże się już jutro. :) 


Gdy za oknem pochmurnie i wieje, energiczna muzyka z ciepłych krajów to jest to. Jesienią właśnie taki typ preferuje, zbyt łatwo można wpędzić się w jesienną depresję słuchając jakiś 'smutów' :)

A jakiej muzyki lubicie słuchać Wy, gdy widok za oknem nie zachęca do długich spacerów? ;)

7 comments:

 1. uwielbiam Bollywood, kocham na tych filmach płakać,
  u mnie pięknie ciepło i słonecznie:)

  ReplyDelete
 2. Również jestem ogromną fanką kina indyjskiego :)
  muzyka świetna :)

  ReplyDelete
 3. Miałam ci wczoraj napisać, że tęsknię za takimi postami ;)
  Mały Tipratikon

  ReplyDelete
 4. mój mózg nie rejestruje niezachęcającej pogody- zawsze mam ochotę pobiegać i na spacer:)) A jak już czegoś słucham to regge i okolic, lubię takie plażowe- surferskie brzmienia:)

  ReplyDelete
 5. Tęsknię za Twoimi postami - takimi i kosmetycznymi.

  A tonik Eva Natura Herbal Garden można dostać w Rossmannie :)

  ReplyDelete
 6. No tym postem to przegięłaś... Nie mogę w tym wypadku nie zacząć publicznie obserwować i zapisać sobie adresu w zakładkach^^ Pozdrawiam bardzo mega ultra serdecznie, jazak allah Khair za ten jakże miły mej duszy zakątek w blogosferze! ;)

  ReplyDelete

Bardzo dziękuję za wszelkie komentarze :) są siłą napędową do prowadzenia tego bloga.