Saturday, 29 March 2014

Cashmere moments - żel pod prysznic Nivea

Hej

Podczas ostatnich zakupów zupełnie przypadkowo wpadł w moje łapki żel pod prysznic Nivea. Ostatni raz żel pod prysznic tej firmy miałam dobre kilka lat temu. Coś mnie zawsze odpycha od Nivea, ale zostałam namówiona, więc kupiłam.

Kremowy olejek pod prysznic z proteinami kaszmiru. Nivea.

250ml. Cena: ok 9 zł 
Opakowanie żelu jest bez rewelacji: ładnie, schludnie, trochę złoto. Plastik jest miękki, dobrze wyciska się produkt. Jedyne zastrzeżenie mam do zatyczki - jest bardzo oporna, do tego stopnia, że tylko ją lekko domykam, bo jak się zatrzaśnie to trzeba się z nią siłować.
Konsystencję ma ciekawą, ni to żel ni to olejek - coś pomiędzy, ciekawe i fajne. Przyjemnie się nim myje, nic nie ucieka ani nie spływa. Dobrze się pieni i ma śliczny zapach! Zapach jest zdecydowanym plusem, chociaż gdy się wącha bezpośrednio z opakowania, może się wydać za mocny, ale podczas kąpieli jest idealny. Niestety nie utrzymuje się długo na skórze.
Nie wysusza, a nawet zostawia taką leciutką powłoczkę, dzięki której skóra jest gładka i miękka. Nie czuję potrzeby by używać po nim balsamu do ciała (nigdy tego i tak nie robię, a czasami po niektórych żelach skóra aż się prosi o nawilżenie).
Jest stosunkowo wydajny.
Nie zachwycił mnie na tyle ani nie przekonał, żebym żele firmy Nivea zaczęła kupować nałogowo. Raz na jakiś czas mogę się na coś skusić.
Lubicie żele Nivea? Trafiłyście ostatnio na jakiś godny polecenia, ładnie pachnący żel? Dajcie znać :)

6 comments:

 1. Miałam go chyba z trzy razy swietny ładnie pachnie i wysusza skory

  ReplyDelete
 2. Nie ciągnie mnie do żelu Nivea :) Polecam za to żel Kamill o zapachu rabarbaru - genialny! Zużyłam już drugą butelkę. Do zdobycia w Naturze :))

  ReplyDelete
 3. Jakoś mnie nie kuszą te żele na tyle, aby je kupić, choć zapach na pewno ładny :)

  ReplyDelete
 4. Obecnie najczęściej kupuję żele Balea, ale kiedyś używałam od czasu do czasu Nivea i byłam całkiem zadowolona :)

  ReplyDelete
 5. Tej wersji akurat nie znam, ale miałam kilka żeli tej firmy i sprawdzały się u mnie bardzo fajnie :)

  ReplyDelete

Bardzo dziękuję za wszelkie komentarze :) są siłą napędową do prowadzenia tego bloga.